10/06/2026
🎨🚫 Razem usuwamy mowę nienawiści z naszego miasta!
Każde zgłoszenie ma znaczenie. Dzięki wspólnym działaniom z przestrzeni miejskiej znikają kolejne obraźliwe i nienawistne napisy. Tym razem nasze prace objęły okolice ul. Borowskiej, gdzie zamalowaliśmy następne graffiti szerzące negatywne treści.
💪 W ciągu roku z ulic, murów i innych miejskich przestrzeni usuwamy już ponad 5 000 takich oznaczeń!
To jednak nie koniec. Jeśli w swojej okolicy zauważysz graffiti, które:
❌ promuje nienawiść,
❌ obraża lub wyklucza innych,
❌ psuje estetykę przestrzeni publicznej,
📢 zgłoś je do nas! Wystarczy skorzystać z formularza dostępnego na stronie WCSN.PL.