15/06/2026
Zakończenie roku skautowego w kadrze Royal Rangers ❤️
Spotkaliśmy się, aby podsumować miniony rok, wyciągnąć wnioski na przyszłość i wprowadzić nowe ustalenia do dalszej pracy. Przede wszystkim był to jednak czas bycia razem – w gronie wspaniałych liderów, w ciepłej, rodzinnej atmosferze pełnej rozmów, śmiechu i wdzięczności.
Cieszymy się, że mogliśmy spotkać się w tak szerokim gronie – byli z nami przedstawiciele Wrocławia, Szczepu 1, Szczepu 61, drużyny z Leśnicy oraz drużyny legnickiej.
To spotkanie było również okazją do pożegnania naszego komendanta Jarka oraz jego żony Hani. Dziękujemy Wam za lata zaangażowania, służby i wspólnie spędzonego czasu. Będzie nam Was bardzo brakowało, ale wierzymy, że pozostawicie po sobie piękne dziedzictwo i wiele dobrych wspomnień.
Dziękujemy za ten rok i z nadzieją patrzymy na kolejny! 💙