14/07/2024
Szanowni Państwo,
z ogromnym smutkiem i żalem pragniemy poinformować, iż Stowarzyszenie Wrocławskie Centrum Mediacji obecnie objęte zostało procedurą likwidacyjną. Stowarzyszenie WCM działało na wrocławskim rynku jako jedno z najstarszych stowarzyszeń od 2008 roku organizując regularne konferencje mediacyjne oraz szereg działań mających na celu promowanie idei mediacji i wspieranie osób indywidualnych i instytucji w polubownym rozstrzyganiu sporów. Formuła Stowarzyszenia została jednak w dotychczasowej postaci wyczerpana i podjęliśmy decyzję o likwidacji stowarzyszenia.
Jesteśmy przekonani, iż nasza działalność realizowana na przestrzeni 16 lat zostanie zapamiętana i przede wszystkim -ufamy, iż wniosła wartość zarówno dla sympatyków mediacji, jak i profesjonalistów, którzy korzystali z naszej oferty.
Pragniemy z głębi serca podziękować wszystkim osobom, które doceniały działalność stowarzyszenia, zaufały nam i zdecydowały się z nami współpracować, dziękujemy zaangażowanym członkom i członkiniom oraz instytucjom, które wspierały organizację naszych wydarzeń, tych małych i tych dużych.
Z wyrazami szacunku
Patrycja Dorsz vel Drożdż
Alicja Okoniewska
I N F O R M A C J A O L I K W I D A C J I S T O W A R Z Y S Z E N I A W C M
https://ogloszenia.ngo.pl/457579-likwidacja-stowarzyszenia-wroclawskie-centrum-mediacji-krs-0000306564.html