31/12/2025
Mamy do sprzedania 3 używane Oriony i Omegi w dobrym stanie technicznym (można zrzucić na wodę i żeglować). Kompletne.
Kontakt telefoniczny: Janusz Pełka 608 47 80 84.
O żeglarstwie i o tym jak chwytać wiatr w żagle. Strona prowadzona przez Dolnośląskie Stowarzyszenie Rozwoju Żeglarstwa. www.zeglarstwo.org.pl
Wroclaw
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Chwyć wiatr w żagle umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.
Wyślij wiadomość do Chwyć wiatr w żagle:
Dlatego tutaj o żeglarstwie i o tym jak chwytać wiatr w żagle. Zobacz wywiad z nami oraz nasze żeglowanie w jednym z programów telewizyjnych: https://link.do/chwyc_wiatr_w_zagle Żeglarstwo to nasza pasja dlatego pragniemy popularyzować je na Dolnym Śląsku. Formalnie istniejemy od 1999 roku (choć znamy się o kilkadziesiąt lat dłużej). Angażujemy się w ciekawe inicjatywy żeglarskie, szkolimy na kursach i obozach, egzaminujemy, szkolimy instruktorów PZŻ, prowadzimy rejsy na sródlądziu i na morzu (część już ponad kilkadziesiąt lat). Przykładamy się do tego, by uczyć dobrego, mądrego i bezpiecznego żeglowania. Ale trzeba też przyznać, że mamy na punkcie żeglowania bzika ;-) Nasza strona: www.zeglarstwo.org.pl Nasza przystań: ul.Osobowicka 70 (okolice Mostu Milennijnego) Kontakt do nas: Janusz Pełka, tel. 608478084 (w godz.10-18). PS na zdjęciu witraż, z widokiem na naszą przystań, jaką zrobił Janusz (nasz prezes), taka pasja :-)