17/11/2025
Moja wizyta w Warszawie dobiega końca.
Sporo spotkań, rozmów...
Bardzo się boję, ale i nie mogę się doczekać...
Plan pracy PRACOWNI NAUKI RYSUNKU
Poniedziałki:
KREAturki - od 1 grudnia - Wrocław/Gądów
Wtorki i środy
Centrum Kultury Nowy Pafawag - tutaj ograniczona liczba miejsc... Wrocław/Nowy Dwór
Czwartki:
WROCŁAW - WCIĄŻ SZUKAM FAJNEGO MIEJSCA!!! - PRZYJAZNEGO DZIECIOM I SENIOROM
Piątki:
CieKawa - od 1 lutego, w piątki godz. 18:00-20:00 - zajęcia dla dorosłych - Warszawa/Bemowo
Soboty:
Mały Domek - Miejsce na Rzecz Wszechstronnego Rozwoju Dzieci
Od stycznia - zajęcia dla dzieci i dorosłych - szczegóły niebawem - Warszawa/Mokotów
Oprócz tego cykl warsztatów z książką artystyczną.
Na razie zaklepane:
23 stycznia, Teatr Syrena - warsztaty dla babć, dziadków i Wnuków
niedługo szczegóły
Niebawem wszystko to ładnie zbiorę w całość na nowej stronie www.
To co, trzymacie kciuki?
Trudny czas przede mną... jak nie wypali spotkamy się na kasie w Żabce.. :/