16/02/2026
Z czystą przyjemnością – serdecznie zapraszamy! 🤍
Biegam z Czystą Przyjemnością to nie tylko kolejny start — to wybór, wolność i wspólny cel. To pierwszy event w historii polskich imprez masowych, który powstał z inicjatywy Polskiej Agencji Antydopingowej, promując ideę czystego sportu wśród sportowców amatorów. To także projekt ogólnopolski i charytatywny.
🏃♀️ 29 marca pobiegniemy na wyznaczonych trasach w czterech miastach w Polsce: Warszawie, Chorzowie, Wrocławiu i Kielcach.
🌍 Startujemy również w Wiedniu,
💻 a jeśli chcesz — możesz dołączyć w formule Biegu Wirtualnego i pobiec w dowolnym miejscu w Polsce.
Na realizację biegu wirtualnego masz aż tydzień ⏱️
Biegniesz kiedy chcesz i gdzie chcesz, a jednocześnie wspierasz nasz cel charytatywny. Beneficjentami 6. edycji biegu są organizacje: „Ruchem do zmian” oraz „Zostanę Ironmanem, albo chociaż pół”.
Pakietów startowych zostało już niewiele — zapisy wciąż trwają:
👉 https://zapisy.sts-timing.pl/1125/
📸 fot. Marek Tęcza
Polska Agencja Antydopingowa
Fundacja Wychowanie przez Sport