03/05/2026
Zarząd OSP Wisła Mała składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy swoją obecnością uświetnili Mszę Świętą z okazji Dnia Strażaka. Wasza obecność jest dla nas wyrazem wsparcia, jedności oraz szacunku dla naszej służby.
Z okazji Dnia Strażaka kierujemy najserdeczniejsze życzenia do wszystkich Druhen i Druhów. Życzymy Wam przede wszystkim zdrowia, bezpiecznych powrotów z każdej akcji, siły do niesienia pomocy oraz satysfakcji z pełnionej służby. Niech św. Florian czuwa nad Wami każdego dnia!
Dziękujemy, że jesteście z nami!