20/01/2026
Może i późno...
Ale za to, jakże wesoło! :)
Wczoraj mieliśmy okazję zaśpiewać, a i porobić nieco zdjęć, dla zaprzyjaźnionych z nami ekip DPS z ul. Krakowskiej 55 oraz SOSW nr 4 :) Nasz mistrz filmu i portretowej kreski, Pan Witold, również z nami był! :)
Śpiewanie raz do roku, ale działania z dzieciakami na Stradomskiej 21, znacznie częściej. Najbliżej, już w najbliższy poniedziałek!