23/06/2025
Dzieciaki kończą rok szkolny, kończymy i my ten pracowity, pełen wyzwań rok.
Całkiem sporo udało się ogarnąć dla dzieciaków, dla nas co nieco przy okazji też :)
Dziękujemy Wam Rodzice za owocną współpracę 💛💚💙🩵
Podziękowania także dla całego zespołu Zespół Szkolno Przedszkolny Więckowice za wsparcie i współpracę przy tych wszystkich inicjatywach 💐
Co w planach na następny rok?
GŁÓWNA MISJA:
- chcemy na różne sposoby zachęcać dzieci do wspólnego spędzania czasu bez telefonu w ręce !!!
Poza tym m.in.:
- warsztaty z samoobrony,
- akcje plakatowe
- warsztaty w tematach społecznie istotnych (dbanie o środowisko, segregacja śmieci, akcje antynorkotykowe itp.),
- poprawa bezpieczeństwa na przejściu dla pieszych (z AED się udało, dlaczego tutaj nie miałoby się udać) i pewnie jeszcze parę innych fajnych rzeczy...
Zachęcamy Was tym samym do wspierania Rady Rodziców w przyszłym roku:
- składkami
- korzystaniem z FaniMani
- zaangażowaniem
- pomysłami (wycieczki, warsztaty, programy, zajęcia dodatkowe).
Zbieramy siły na przyszły rok 💪💪💪