24/09/2025
📸 Zapraszamy na relację z wernisażu wystawy „Świat przyrody w obiektywie mistrzów fotografii” 🌿
📍 Sztynort | 🗓 Otwarcie: 13 września 2025 r.
Wystawa prezentuje prace wybitnych mistrzów fotografii przyrodniczej: Jana Bułhaka, Włodzimierza Korsaka, Włodzimierza Puchalskiego oraz Włodzimierza Łapińskiego – artystów, którzy z niezwykłą wrażliwością i szacunkiem dokumentowali piękno polskiej przyrody. Ich fotografie to nie tylko obrazy krajobrazów i dzikiej fauny, ale również świadectwa głębokiej relacji człowieka z naturą.
🎉 Podczas otwarcia wystawy mieliśmy zaszczyt gościć osobiście Włodzimierza Łapińskiego, jednego z prezentowanych twórców.
🎥 To wyjątkowe wydarzenie uwieczniła, Wiktoria Piszczelska Fotografia, za co pięknie dziękujemy. Dzięki jej pracy możemy raz jeszcze poczuć atmosferę wernisażu i podzielić się nią z szerszą publicznością.
https://www.facebook.com/Wiktoria.Piszczelska/
https://www.instagram.com/wpiszczelska/
👥 Organizatorzy wydarzenia:
Fundacja Dziedzictwo Nasze, Memuak – Multimedialne Centrum Żeglarstwa i Ekologii w Sztynorcie, Polski Związek Łowiecki oraz Klub Kolekcjonera i Kultury Łowieckiej.
Zanurz się w świat fotografii, natury i historii – i zobacz, jak wyglądało uroczyste otwarcie tej wyjątkowej wystawy.
📸 Zapraszamy na relację z wernisażu wystawy „Świat przyrody w obiektywie mistrzów fotografii” 🌿📍 Sztynort | 🗓 13 września 2025 r.Wystawa prezentuje prac...