05/05/2026
Z okazji Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną życzymy dużo szacunku, życzliwości i akceptacji każdego dnia 💙✨
Niech świat będzie miejscem pełnym zrozumienia i serca 🤝
Każdy z nas jest ważny i zasługuje na godność 🌷
Dziś jeden z najważniejszych dni w roku dla naszego Stowarzyszenia - Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną i Europejski Dzień Walki z Dyskryminacja Osób Niepełnosprawnych ❤️
To wyjątkowy moment, by jeszcze mocniej przypomnieć, że godność nie ma żadnych ograniczeń. Każdy człowiek zasługuje na szacunek, akceptację, możliwość decydowania o sobie, rozwijania swoich pasji i bycia częścią społeczeństwa bez barier i uprzedzeń.
Godność to nie wielkie słowa, to codzienna życzliwość, zauważanie drugiego człowieka, równe traktowanie i obecność. To tworzenie świata, w którym każdy może czuć się ważny, potrzebny i bezpieczny.
Z okazji tego dnia życzymy wszystkim osobom z niepełnosprawnością zdrowia, siły, spełnienia marzeń, dobrych ludzi wokół oraz codzienności pełnej szacunku, uśmiechu i możliwości. 💙
A Wy? Czego życzycie osobom z niepełnosprawnością z okazji ich święta? Napiszcie w komentarzach👇