30/03/2026
Czuwaj !!
Od września udało nam się wziąć udział w wielu wydarzeniach. Zaczęliśmy z przytupem na zlocie szczepu, gdzie po intensywnej grze terenowej czekała na nas pizza i wspólna noc filmowa. 🎬
Chwilę później, zgodnie z tradycją, spotkaliśmy się z rodzicami na naszej wigilii pełnej śpiewu, radosnych zabaw i pysznego jedzenia.🎄
Zimowe ferie spędziliśmy natomiast w Szklarskiej Porębie, szalejąc na nartach, zwiedzając miasto i podglądając, jak powstają lokalne wyroby podczas warsztatów. To był niesamowity czas pełen integracji i nowych wrażeń, który naładował nas energią do dalszego działania! ❄️☃️