Wyrzucam śmieci do lasu

Wyrzucam śmieci do lasu Składowanie odpadów w lasach państwowych jako tania i skuteczna metoda utylizacji. Pozwala to skutecznie zagospodarować lasy i zaoszczędzić pieniądze.
(30)

"Wyrzucam śmieci do lasu" to organizacja społeczna powstała na początku roku 2016 w Warszawie. Celem organizacji jest działalność informacyjno-edukacyjna skupiająca się na promowaniu innowacyjnej, ekonomicznej i cenionej na zachodzie metody utylizacji miejskich odpadów. Promowana przez naszą organizację metoda utylizacji polega na składowaniu niepotrzebnych odpadów w lasach państwowych. Jest to sp

osób niezwykle tani i skuteczny ponieważ pozwala zagospodarować do tej pory nieużywane lasy państwowe i, w dodatku, zaoszczędzić pieniądze z budżetu, gdyż nie muszą być one wydawane na utrzymywanie wysypisk, spalarni i stacji recyklingu. Jak więc widać owa metoda posiada same plusy!

Adres

Ul. Wadowicka
Warsaw
21-37

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Wyrzucam śmieci do lasu umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij