21/05/2026
📣 Kochani!
Już dziś zapraszamy Was na konferencję szkoleniową dotyczącą zdrowia prokreacyjnego organizowaną przez https://www.facebook.com/PolskieStowarzyszenieNauczycieliNPR, https://www.facebook.com/wtrosceoplodnosc, https://www.facebook.com/InerNPR/ , https://www.facebook.com/UniwersytetKardynalaStefanaWyszynskiego, która odbędzie się 21.06.2026 na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie!
💛 Jeśli bliskie są Ci tematy zdrowia prokreacyjnego, troski o płodność, diagnostyki, edukacji i wsparcie niepłodnych par — nie może Cię zabraknąć!
👩⚕️👨⚕️ Zapraszamy lekarzy, położne, psychologów, nauczycieli metod rozpoznawania płodności, studentów oraz wszystkich pasjonatów zdrowia prokreacyjnego.
🎓 Konferencja będzie również przedsmakiem studiów podyplomowych, które mają ruszyć na UKSW już w przyszłym roku akademickim!
💰 Koszt uczestnictwa: 102 zł
📝 Zapisy:
iner.pl/konferencje
Do zobaczenia w Warszawie! ✨