18/05/2026
📸 Pamiątka z Łowicza!
Wielkie gratulacje dla Łódzkiej Orkiestry Retro za wspaniałą atmosferę złotych czasów retro, a dla cudownej Publiczności wyrazy wdzięczności za tak liczne przybycie! Do zobaczenia na kolejnych koncertach. ❤️
ŁOWICZ! ❤️
Cóż to był za wieczór!!! Sala była pełna po brzegi i to dosłownie, a energia publiczności rosła z każdą piosenką szybciej, niż tempo w “Ja nie mam głosu!” 🔥
Ogromną przyjemnością była dla nas również obecność wyjątkowego gościa - pana Michała Fogga, prawnuka Mieczysława Fogga. Dziękujemy za przybycie i wspólną rozmowę! 😊
Dziękujemy bardzo Łowicki Ośrodek Kultury za wspaniałą organizację oraz realizatorom ośrodka, za profesjonalne nagłośnienie. 🪗
I oczywiście dziękujemy naszej Publiczności za ten piękny wieczór - za to, że razem z nami przenieśli się Państwo do Epoki Fogga.
Jak to wczoraj rzekł nasz konferansjer Michał - skoro Łowicz, to musiało być prawdziwe jam session 🍓 (tak…tego żartu nie mogliśmy sobie odpuścić)
A teraz kłaniamy się nisko i do zobaczenia już 7 czerwca o godz. 18:00 w Afloparku w Pabianicach - obiecujemy, że znowu będzie stylowo, muzycznie i odrobinę niepoważnie. 🎶