25/04/2026
To była naprawdę wyjątkowa zbiórka! 💚
Wczoraj połączyliśmy siły z 19 WDH "Przygoda" im. Ludwika Narbutta i spędziliśmy razem cudowną zbiórkę, która odbyła się trochę w klimacie integracji 🤝 a trochę w klimacie Dnia Ziemi 🌍.
Na początku lepiej się poznaliśmy dzięki harcerskiemu bingo, a potem działaliśmy już razem w patrolach, realizując różnorodne zadania.
Mieliśmy okazję posłuchać odgłosów ptaków 🐦, pomyśleć czym można zastąpić plastik 🤔, zrobić eko karmniki, sprawdzić się w quizie o Ziemi 🌱 oraz trochę się rozruszać na torze przeszkód 🏃.
W ramach pamiątki z tej zbiórki wszyscy na żółto-zielonej kartce podpisaliśmy się i odcisnęliśmy swoje palce !
Ale to nie wszystko... 🤫
Wczoraj też nastąpił bardzo ważny moment dla Parysa, który złożył obietnicę naszej gromady i otrzymał barwy naszego szczepu! 💛💚
Gratulacje!!
Mamy nadzieję, że jeszcze spotkamy się w tak super dużym składzie! 💖