06/10/2025
W minioną sobotę odbyła się Ogólnopolska Konferencja Metodyczna zorganizowana przez Radę Naczelną przy współpracy Wydziałów Metodycznych💚. Tematem przewodnim spotkania były planowane zmiany metodyczne🧭.
W części harcerskiej spotkało się 20 metodyków, którzy wspólnie z nami dyskutowali o samorządności w drużynie — dzieląc się swoimi doświadczeniami, refleksjami i pomysłami. Różnorodne spojrzenia uczestników okazały się niezwykle cennym wkładem w dalszy proces opracowywania zmian💬✨. W naszym panelu uczestniczyła również hm. Lucyna Czechowska z ramienia Rady Naczelnej, której dziękujemy za wkład i zaangażowanie😍
📄 Wnioski z konferencji zostaną wkrótce opublikowane przez Radę Naczelną — zachęcamy do śledzenia naszych działań i dalszych informacji!