11/06/2026
📍 𝐖𝐚𝐫𝐬𝐳𝐭𝐚𝐭𝐲 „𝐂𝐳𝐲 𝐦𝐨𝐳̇𝐞𝐦𝐲 𝐛𝐲𝐜́ 𝐛𝐨𝐠𝐚𝐭𝐬𝐳𝐞?”
Tarnobrzeg był kolejnym przystankiem cyklu warsztatów „Czy możemy być bogatsze?” Wydarzenie zostało zorganizowane przez Warszawski Instytut Bankowości oraz Kobiety w Centrum Podkarpackie.
Warsztaty poprowadził Waldemar Zbytek – Prezes Warszawskiego Instytutu Bankowości oraz Przewodniczący Krajowego Centrum Edukacji Ekonomicznej (KCEE).
🎓 Podczas spotkania rozmawiano o:
• zarządzaniu własnymi finansami,
• budowaniu bezpieczeństwa finansowego,
• unikaniu pułapek finansowych.
💡Niezależność finansowa to nie tylko pieniądze, ale też pewność siebie i możliwość decydowania o swojej przyszłości.
🤝 Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestniczkom za zaangażowanie i fantastyczną atmosferę!