03/11/2016
Bieg międzyogniskowy odbył się w dniu 15 października przygotowany przez ognisko Mokotów. Nasi uczestnicy zajęli w swoich grupach wiekowych medalowe miejsca Kornelia II Olaf III :)
Bardzo dziękujemy organizatorom i uczestnikom.