10/05/2026
Kilka lat temu Magdalena przyszła do nas na pierwsze zajęcia kursu nurkowania w ramach HSA - Handicapped Scuba Association..
Dziś łatwiej Ją spotkać pod wodą niż na lądzie... :)
Są jeszcze wolne miejsca na tegorocznym kursie nurkowania, który prowadzimy w Warszawie, na basenie na Ursynowie..
zapraszamy!
nasze działania wspiera Urząd Dzielnica Ursynów m.st. Warszawy :)