18/04/2025
Dzisiaj, w Wielki Piątek skorzystaliśmy ze sposobności i pojechaliśmy mniejszą grupą pomodlić się tym razem już nieoficjalnie przy szpitalu w Oleśnicy.
Rozważaliśmy Mękę Pańską, pomodliliśmy się też koronką. Modliliśmy się by szpital w Oleśnicy był miejscem w którym będzie się wylewała wyjątkowa łaska Boża.
Boże, położyłeś przed nami życie i szczęście, śmierć i nieszczęście…
Dzisiaj przychodzimy do Ciebie z intencją przebłagania za grzech aborcji w Polsce, za obojętność którą mamy wobec niego i wobec tych którzy potrzebują naszej pomocy by przyjąć nowego człowieka do swojej rodziny.
Ojcze, Ty stworzyłeś nas z Miłości i do Miłości. Daj nam serca czułe i zdolne do przyjmowania Miłości, po to abyśmy mogli się nią dzielić z tymi których stawiasz na naszej drodze.
👉Jeśli mieszkasz we Wrocławiu/Oleśnicy lub okolicach i chciałbyś rozpocząć 40 Dni dla Życia - napisz do nas 💌🩵