15/05/2026
Za nami tydzień z emocjami. 😯😃🙂
Doskonaliliśmy umiejętność rozpoznawania, nazywania i konstruktywnego wyrażania uczuć, których doświadczaliśmy podczas wspólnie spędzanego czasu. Nasze emocje wrzucaliśmy do słoika, ucząc się, że wszystkie są ważne, ponieważ niosą dla nas cenną informację. Przekonaliśmy się, że nie warto ich ukrywać, tłumić ani lekceważyć.
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼
Robiliśmy również wianki, co sprawiło nam nie tylko wiele radości, ale okazało się także świetnym sposobem na redukcję stresu i ćwiczenie koncentracji.
Kontakt z naturą jest nieoceniony. 🏞️