07/06/2026
W ŻYCIU PIĘKNE SĄ TYLKO CHWILE!
Dlatego postanowiłyśmy skorzystać z chwili wolnego i odwiedzić sąsiadów ✈️!
Wybrałyśmy się do Bratysławy i Wiednia,gdzie zwiedzałyśmy zabytki⛪️🕍,poznawałyśmy lokalne przysmaki🫔🍽🍰🥂,a przede wszystkim spędziłyśmy razem cudowny czas,pełen śmiechu, rozmów,przyjacielskich pogaduch i snucia planów na nadchodzący sezon!
❤️TO BYŁY PIĘKNE DNI❤️