17/04/2026
🔥SIARKOWIEC na torach?!
✅Przypominany, że wciąż można podpisywać petycję autorstwa Michała Litwina, ws. nadania nazwy "Siarkowiec" jednemu z nowych połączeń kolejowych prowadzących przez Tarnobrzeg do Warszawy 😉
Petycję można podpisać tutaj 👇 https://www.petycjeonline.com/utrwalenie_dziedzictwa_polskiego_przemysu_siarkowego_petycja_o_nadanie_nazwy_siarkowiec_nowemu_poczeniu_kolejowemu_warszawy_z_tarnobrzegiem_i_rzeszowem_od_rozkadu_jazdy_20262027?fbclid=IwdGRjcARPbmtjbGNrBE9ZgGV4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHrEFds0nlwjmJ16pIWwOyhEBOBSZcatAdoZ6MNZKPkn01a_ePrXf5Cjt4byc_aem_u621h4uTbXjP-vBr8HNVHQ