24/12/2025
Czas Świąt nie dla wszystkich jest łatwy i radosny. Bywa,że w oczach naszych Mieszkańców stają ciężkie łzy. W taki dzień jak dziś chcemy jednak być blisko, dodać sobie wzajemnie otuchy i wlać w serca serdeczność i nadzieję.
Tym bardziej miłe i cenne są takie gesty jak ten ze strony uczniów pierwszych klas oraz kadry Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Malborku, którzy przygotowali przepiękne, ogromne paczki z darami. Podarowali jednak nie tylko rzeczy, ale też swoją wrażliwość i dobre serca.
Jesteście cudowni❤️🎄❤️