12/04/2026
Ogromne brawa dla naszych aktorów- Matyldy, Julity, Bianki, Jana i Filpa.
W dniu 10.04.2026r nasza wspaniała młodzież miała okazję wystąpić podczas konferencji w ramach Dnia zdrowia pod hasłem Cyberprzemoc krzywdzi naprawdę. Wystawili sztukę inspirowaną powieścią kryminalną A. Christie „ I nie było już nikogo”. Scenariusz został napisany przez dwie uczestniczki naszego programu Karolinę Nadstazik i Lenę Malicką natomiast reżyseria i scenografia to praca Anny Goscinskiej i Iwony Gasiul - wieloletnich instruktorek grupy teatralnej w programie profilaktycznym Naszym zdaniem. Dziękuję za zaangażowanie i wspólną pracę. Wyszło wspaniale. Naprawdę dobra robota 👏👏👏