05/04/2026
Tydzień temu tak wyglądał nasz Piknik Wielkanocny pod Ratuszem 🐣
Razem z Burmistrzem Szczecinka Jerzy Hardie-Douglas mieliśmy ogromną przyjemność rozdać Wam setki porcji tradycyjnego żurku oraz mnóstwo pysznych ciast, ciasteczek i słodkości. Ale to nie jedzenie było najważniejsze, tylko atmosfera, którą wspólnie stworzyliśmy.
Dziękujemy, że przyszliście. To dzięki Wam to wydarzenie miało sens i energię.
Życzymy Wam radosnych, spokojnych i pełnych dobra Świąt Wielkanocnych 🐣
Miasto Szczecinek Dumni z Miasta