21/05/2026
💚 Takich Radnych jak na Świerczewie to nie ma nigdzie! 😁
🎈 STU-K-NĘ-ŁO! To już nasz 100. post na tym profilu! Z tej wyjątkowej okazji chcemy Wam ogromnie podziękować, że jesteście tu z nami, obserwujecie, komentujecie, lajkujecie.
Poznajcie nas więc bliżej na zdjęciach z codzienności.
P.S. Zdjęcie Przewodniczącego podrasował Sekretarz i dorysował konia, a że u nas jest wesoło to tak puszczamy😄
😊 Fajni ludzie i dobra atmosfera: W naszej Radzie panuje niezwykle przyjazna, zgrana i otwarta atmosfera, a praca w takim zespole to czysta przyjemność.
💪 Dużo robimy i warto korzystać: Dbamy o infrastrukturę i sprawy ułatwiające codzienne życie, a także organizujemy warsztaty, wyjazdy, festyny czy Kiermasz Sąsiedzki – korzystajcie z tego wszystkiego!
👥 Jesteśmy stąd: Wszyscy radni są ze Świerczewa i na co dzień możecie nas spotkać na Osiedlu Kaliny, Przyjaźni, Zachęty oraz na tzw. Starym Świerczewie.
Bądźcie z nami, wspierajcie nasze działania i twórzmy razem lepsze Świerczewo😊