14/06/2026
🚴♂️ Dolina Baryczy z Gryfusem – finał we Wrocławiu! 🚴♀️
Kwintesencją dzisiejszego dnia było zwiedzanie Wrocławia na rowerze. Po przejechaniu malowniczych tras Doliny Baryczy i dotarciu do stolicy Dolnego Śląska mogliśmy spojrzeć na miasto z perspektywy, którą rowerzyści lubią najbardziej – spokojnie, aktywnie i blisko najciekawszych miejsc.
Przejechaliśmy przez zabytkowe uliczki, mosty i wyspy Odry, podziwiając wyjątkową architekturę oraz niepowtarzalny klimat Wrocławia. Rower okazał się najlepszym środkiem transportu, by w krótkim czasie zobaczyć tak wiele pięknych zakątków miasta i poczuć jego niezwykłą atmosferę.
Tak właśnie zakończyliśmy ostatni dzień rajdu „Dolina Baryczy z Gryfusem”. Za nami trzy dni pełne rowerowych przygód, malowniczych krajobrazów, ciekawych miejsc i przede wszystkim świetnej atmosfery tworzonej przez uczestników rajdu oraz naszych przyjaciół z Milicza i Wrocławia.
Gratulacje dla Jacka dla którego był to pierwszy rajd rowerowy zorganizowany w ramach Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus. 👏👏👏
Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami na trasie. To był kolejny rajd, który na długo pozostanie w naszej pamięci. ❤️
🚴♂️🚴♀️🏰🌉