18/04/2026
W dniu dzisiejszym odbyła się lll edycja akcji „Czysta Gmina Drelów przyjazna środowisku” w której wzięli udział Nasze druhny i druhowie oraz dzieci z rodzicami!👏🏼 Po zakończonej akcji wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz mogli poczęstować się pyszną kiełbaską z ogniska!❤️☺️
Dziękujemy wszystkim za przybycie, razem możemy więcej!🚒