13/06/2026
Zabraliśmy się za pracę nad wystawą plenerową na kolejną Suską Gawędę i tak zupełnie przypadkowo wyszedł taki plakat.
Coś nam się zdaje, że to będzie naprawdę wyjątkowe spotkanie i opowieść o wodzie i wieży.
Możemy też zdradzić, że nasza drużyna rekonstrukcyjna będzie jeszcze liczniejsza i oczywiście jeszcze bardziej barwna.
My nie możemy się już doczekać, a Wy?
Notujcie, rezerwujcie, pamietajcie
‼️ 4 lipca, sobota, godz. 17.00 ‼️
Spotykamy się przy suskiej wieży ciśnień 😉