18/04/2026
Dziś wspólnymi siłami wykonaliśmy wiosenne porządki przy świetlicy wiejskiej 🧹
Pracę objęły m.in. zgrabienie i wywóz liści z terenu przy wejściu i przy placu zabaw, a także generalne sprzątanie kuchni w świetlicy 🌿
Rozpoczęliśmy również remont pomieszczenia przeznaczonego dla Naszego Koła, w którym będziemy przechowywać m.in. swój sprzęt gastronomiczny. Przed Nami zatem jeszcze kolejny etap prac związanych z remontem, którego efektami podzielimy się już wkrótce ;) 🏡
Spotkanie zakończyliśmy pierwszym "skromnym" grillem w tym sezonie ;) 🍡
Dziękujemy serdecznie wszystkim Członkom i sympatykom Koła za obecność i wykonane pracę porządkowe 🤝