28/01/2026
SIEMAAAA KOCHANI 😍
Podczas 3️⃣4️⃣. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wspólnie zebraliśmy 1️⃣0️⃣3️⃣.5️⃣5️⃣0️⃣,0️⃣2️⃣ zł 🥹❤️
Niejednokrotnie gratulowaliście rekordu i tak, to kolejny nasz rekord 💪
Ale to co najważniejsze – dokonaliśmy tego razem, ponad wszelkimi podziałami, ramię w ramię ❤️
Są emocje, jest poczucie spełnienia, ogromna satysfakcja i piękna cegiełka dla dzieciaków ❤️
Dziś czas podziękowań – dla każdego, kto dołożył swoją – nawet najmniejszą – cegiełkę do tego niesamowitego wyniku 💖
Dziękujemy przede wszystkim naszym niezastąpionym Wolontariuszom ❤️
Ci młodzi ludzie od wczesnych godzin porannych aż do wieczora kwestowali z puszkami i terminalem ☺️
Mimo mrozu i niesprzyjajacych warunków pogodowych uśmiech nie schodził Im z twarzy 💞
Ogromne podziękowania kierujemy do Karoliny Wiśniewskiej, Anny Rogowskiej, Malwiny Wodzyńskiej, Anny Rogowskiej-Kwiatkowskiej i Moniki Wysockiej – za aktywny udział i koordynację dzialań uczniów i Wolontariuszy 🩷💜
Dziękujemy niezawodnym Opiekunom Wolontariuszy 💚💖
i wszystkim Rodzicom, którzy wspierali swoje pociechy podczas kwestowania ❤️
Dziękujemy wszystkim licytującym on-line i stacjonarnie ❤️
Zapewniliście wszystkim ogromne emocje 🔥💖
Niejednokrotnie przebijaliście wartość przedmiotów i voucherów, pokazując, że pomaganie macie we krwi 💥🔥💪
Dziękujemy cudownym Darczyńcom ❤️
Było Was tak wielu, że zabrakło nam mocy przerobowych, aby każdego przedstawić i każdemu z osobna podziękować 🥹❤️
W tym roku grały z nami nie tylko okoliczne miejscowości, ale także Warszawa, Poznań, Olsztyn, Ciechanów, Mława, Strzegowo 💞
To dzięki Wam licytacje były pełne fantastycznych rzeczy, a wynik końcowy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania 💰💖
Dziękujemy naszym Sponsorom i Partnerom: Urzędowi Gminy w Strzegowie oraz Panu Wójtowi Damianowi Sobieckiemu, Bankowi Spółdzielczemu w Strzegowie oraz Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Strzegowie, za wsparcie finansowe, organizacyjne i pomoc w przygotowaniu Finału 💚💙
Dziękujemy Radio Rekord za objęcie naszego wydarzenia patronatem medialnym 🎧🎶♡
Serdecznie dziękujemy wszystkim Artystom, którzy z wielką pasją i talentem uświetnili nasze wydarzenie swoimi występami: Oldze Sobolewskiej, uczniom ze szkół w Niedzborzu i Dąbrowie, Orkiestrze OSP Strzegowo 🎻🎺💜
Wasze talenty i zaangażowanie stworzyły niesamowity klimat na scenie 👨🎤❤️
Pięknie dziękujemy Dominice Barcikowskiej za malowanie buziek i radość, jaką sprawiła najmłodszym uczestnikom Finału 👩🎨🥳
Dziękujemy Salonowi Fryzur Izabell za przygotowanie mobilnego salonu fryzjerskiego, który przez cały czas cieszył się ogromnym zainteresowaniem – zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych 💇♀️✨
Jurek pytał: ,,Jak Oni to ostrzygą ?" 😅
Oj ostrzygli ✂️👌
I to jak – ciągle jesteśmy pełni podziwu dla Ich zaangażowania, profesjonalizmu i ciężkiej pracy 😍
Dziekujemy DJ Adrian, że poświęciłeś nam swój czas oraz nieodpłatnie zapewniłeś profesjonalny sprzęt grający i oświetlenie 🪩🎤🔊
Dziękujemy Marcie Barcikowskiej oraz Radosławowi Ratkowskiemu za fantastyczne poprowadzenie licytacji i podkręcanie emocji 🔥🎤
Jesteście niezastąpieni w swojej roli 👨⚖️👩⚖️🥰
Dziękujemy hostessom Karolinie Gralewicz i Żanecie Gralewicz za niezastąpioną pomoc i profesjonalną prezentację licytowanych przedmiotów ✨️🩷
Dziękujemy również Marysi i Roksanie za chęć pomocy 💜
Dziękujemy Agacie Ratkowskiej oraz Kindze Kędziora za sprawną i profesjonalną obsługę finansową licytacji 🧮💰💖
Dziękujemy komisji liczącej za wielogodzinną, odpowiedzialną pracę przy podsumowaniu zebranych środków 🧮💰💛
Po ciężkim dniu przygotowań, zasiedliście wspólnie i do późnych godzin nocnych profesjonalnie podsumowaliście zebrane środki ☺️
I mimo zmęczenia było czuć wyjątkową atmosferę 💚
Dziękujemy Pani Dyrektor naszej Szkoły Joannie Zalewskiej, Radzie Rodziców, Radzie Pedagogicznej oraz Samorządowi Uczniowskiemu za ogromne zaangażowanie i pomoc w organizacji Finału ❤️
Ogromne podziękowania kierujemy także do pracowników obsługi za pomoc, wsparcie i ciężką pracę ,,po godzinach" 🥰
Podczas, gdy wszyscy uczestnicy Finału zmierzali do domów, Wy poświeciliście swój czas i z wielkim sercem przywracaliście porządek w naszej placówce 💝
Chylimy czoła, bo bez Was nie dalibyśmy rady ❤️
Dziękujemy OSP Niedzbórz, MDP OSP Niedzbórz oraz OSP Czarnocin za czuwanie nad bezpieczeństwem i porządkiem podczas całego wydarzenia ❤️
Dzięki Wam wiedzieliśmy, że wszystko jest dopięte na ostatni, przysłowiowy guzik 😇
Wasza obecność i gotowość do pomocy są dla nas bezcenne 💪🧡
Dziękujemy również Wam – naszym obserwującym oraz wszystkim uczestnikom Finału 😍
To dzięki Waszej obecności i hojności ten dzień był tak wyjątkowy ❤️
Mimo niesprzyjających warunków pogodowych – cała sala była pełna 🥰
Dziękujemy każdemu, kto dorzucił się do e-skarbonki i wspierał Finał także online 💪💰💖
Ładujemy akumulatory i widzimy się za rok – 3️⃣1️⃣-0️⃣1️⃣-2️⃣0️⃣2️⃣7️⃣ r. podczas 3️⃣5️⃣. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ❤️❤️❤️
Wspólnie wykonaliśmy dobrą robotę 💪❤️
To niesamowite, jak silną społeczność tworzymy i jak wiele potrafimy zdziałać, kiedy działamy razem 💪❤️
Cudownie mieć wokół siebie takich ludzi jak Wy ❤️
Wasz # Sztab 3537 Niedzbórz
____________________________
👉 Udostępnij ! Pokaż światu, jak mnoży się dobro, gdy się nim dzielisz ! Razem możemy więcej ! 💕