26/04/2026
Wczoraj na lotnisku spotkałem Oki. R***r, który poznając moją historie dodał mi otuchy.
Tak przez przypadek bo inni go rozpoznali, poszedłem sie przywitać
Dziś czytam, że był na streamie charytatywnym , na którym zbierają na walkę dzieci z rakiem.
Ta historia łączy się z moją (zwlaszcza teraz), dlatego wspieram ich całym sercem.
Niech grają, gadają i zbierają...
Brawo dla nich i wszystkich wspierających
I dużo zdrówka dla wszystkich dzieciaków onkologicznym takich jak ja...
Walczmy, bo tylko ta walka nam została
🥰