15/06/2026
Miniony tydzień seniorzy rozpoczęli od ćwiczeń na zdrowy kręgosłup. Jak co tydzień odbyły się zajęcia manualne na których seniorzy wykonali wianki z ziół. Tydzień zakończył wyjściem do Muzeum H.Sienkiewicz w Oblęgorku. Dodatkowo odbyło się spotkania integracyjne dla seniorom w ramach projekty "Tworzenie lokalnych grup wsparcia" podczas którego był pyszny poczęstunek oraz wieczorek tanecznym.