16/02/2024
Okres Wielkiego postu oficjalnie rozpoczęty, z tego powodu chcemy Was zaprosić na Gorzkie Żale przygotowane przez zespół muzyczny "W Kieszeni Anioła".
Tegoroczne Gorzkie Żale odbywać się będą w drugą, czwartą i szóstą niedzielę Wielkiego Postu o godzien 19:00 w kościele pw. Świętej Trójcy.