22/03/2026
🚨Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze OSP za nami!🚒
🚒 Wczoraj odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze w naszej jednostce OSP.
Podczas zebrania podsumowano działalność za miniony okres, przedstawiono sprawozdania z pracy zarządu, komisji rewizyjnej oraz sprawozdanie finansowe. Uczestnicy zapoznali się również z planami działalności na 2026r.
Wśród zaproszonych gości obecnie byli:
p.o Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Zakopanem mł.bryg.Jarosław Kosiński,
Wójt Gminy Poronin Pani Anita Żegleń, Prezes Zarządu Powiatowego ZOSP RP w Zakopanem
dh.Adam Tracz, Prezes Gminny ZOSP RP dh. Krzysztof Kwak, Pani Inspektor Stanisława Słomka, skarbnik Gminy Poronin Pan Paweł Para,
Przewodniczący rady gminy Pan Adam Pawlikowski, Proboszcz Parafii w Stasikówce i kapelan Naszej jednostki ks.mgr Stanisław Holla
🎖🎖🎖 Podczas zebrania nadano druhom odznaki "Za Wysługę Lat" :
🏅Medal "Za wysługę lat" 30
- Józef Pawlikowski-Bulcyk
- Józef Pawlikowski
- Władysław Zarycki
- Józef Gał
- Franciszek Czernik
- Tadeusz Tatar
- Jozef Maciczek
- Stanisław Pawlikowski
- Wojciech Czernik
🏅Medal "Za wysługę lat" 25
-Jerzy Gał
Medal "Za wysługę lat" 20
- Michał Pawlikowski-Bulcyk
- Tadeusz Gał
- Anna Bobak
- Mariusz Rzadkosz
- Wojciech Habas
- Andrzej Sukta
🏅Medal "Za wysługę lat" 10
- Stanisław Pawlikowski
- Dawid Kalata
- Klemens Tatar
- Mariusz Zawadzki
- Józefa Maciczek
- Franciszek Para
- Magdalena Rzadkosz
- Andrzej Okręglak
- Paweł Stasik
- Beata Bobak
- Stanisław Bobak
- Jakub Tylka
👨🚒 Istotnym punktem zebrania były wybory nowych władz jednostki OSP na kolejną kadencję. Wybrano skład zarządu oraz komisji rewizyjnej.
Zarząd w składzie:
Prezes- Michał Pawlikowski-Bulcyk
Naczelnik- Jerzy Gał
Wiceprezes- Andrzej Okręglak
Zastępca Naczelnika- Daniel Pawlikowski
Skarbnik- Stanisław Pawlikowski
Sekretarz- Stanisław Rzadkosz
Gospodarz- Wojciech Pawlikowski
Kronikarz- Klemens Tatar
Członek Zarządu- Tadeusz Gał
Komisja Rewizyjna w składzie:
Przewodniczaca- Beata Bobak
Sekretarz- Mariusz Rzadkosz
Członek Komisji- Daniel Smok
Dziękujemy ustępującemu zarządowi za zaangażowanie i pracę na rzecz OSP, a nowo wybranym władzom życzymy powodzenia, wytrwałości oraz dalszego rozwoju jednostki i satysfakcji z pełnionych funkcji.
❤ Dziękujemy wszystkim druhnom, druhom, członkom MDP, oraz zaproszonym Gościom za obecność i aktywny udział w zebraniu.
🫶 Wyrazy wdzięczności składamy za ♥️Serce i🫶 Dobro które kierujcie w kierunku NAS Restauracja Termy Szaflary TERMY SZAFLARY Katarzyna Gromada Michał Bulcyk Jakub Pawlikowski-Bulcyk za bezinteresowne wykonanie przepysznego Cateringu, Schronisko Bukowina - Restauracja i Sklep z szefem Łukasz Zadylak na czele za nieocenioną i bezinteresowna pomoc, wykonanie pięknych zestawów Prezentowych.