02/06/2026
1 czerwca nasi radni – Julia,Ela, Daria, Julia i Michał mieli zaszczyt uczestniczyć w I Kongresie Prezydenckim Młodzieżowych Rad, który odbył się w Pałacu Prezydenckim.
Było to niezwykle inspirujące wydarzenie, podczas którego mieliśmy okazję spotkać się z Prezydentem RP, wziąć udział w ciekawych warsztatach oraz panelach dyskusyjnych z samorządowcami. Jednym z poruszanych tematów był wpływ sztucznej inteligencji na nasze życie oraz wyzwania i możliwości, jakie niesie ze sobą jej rozwój 🤖
Szczególnie wyjątkowym momentem było spotkanie z Powstańcami Warszawskimi. Mogliśmy wysłuchać ich historii, porozmawiać, wymienić się doświadczeniami, a także zrobić wspólne zdjęcia. Było to niezwykle wartościowe i wzruszające przeżycie🇵🇱
To był dzień pełen inspiracji, wiedzy i niezapomnianych rozmów. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za możliwość udziału w tym wydarzeniu i serdecznie dziękujemy za zaproszenie!