01/07/2024
Informujemy, że z dniem 30 czerwca 2024 roku Fundacja Podarujmoc oficjalnie zakończyła swoją działalność. Stronę na FB zostawiamy na czas nieokreślony ze względów sentymentalnych. Dziękujemy Wszystkim, którzy wspierali naszą działalność. Dziękujemy wolontariuszom i współpracownikom za poświęcony czas i energię. Dziękujemy naszym podopiecznym, za zaufanie, którym nas obdarzyli uczestnicząc w naszych projektach. Nawiązując do naszego motta, nie zmieniliśmy świata, ale wierzymy, że dzięki nam zmieniło się na lepsze życie poszczególnych ludzi. Pamiętamy o Was wszystkich, tych których spotykamy na naszej codziennej drodze i tych, którzy odeszli na zawsze. Życzymy wszystkim, aby dobro, które dawaliście innym powróciło do Was. To było szczególne doświadczenie w moim życiu i na zawsze pozostanie w moim sercu. Pozdrawiam w imieniu swoim i całego zespołu Fundacji Podarujmoc.