23/12/2022
Piszę tu teraz w swoim imieniu, jako główny organizator Mistrzostw Obierania Mandarynek.
Kilka osób z najbliższego mi otoczenia już wie; trochę się zbierałem z ogłoszeniem tego również tutaj, publicznie.
Niestety nie mam wystarczająco czasu i mocy przerobowych, by zorganizować trzecią edycję MOMu w roku 2023.
Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś spotkamy się na mandarynkowych mistrzostwach.
Na razie Wam życzę wesołych świąt i smacznych mandarynek na wigilijnym stole.
Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego, by zorganizować MOM – zarówno pierwszą, jak i drugą edycję. Były to dziesiątki osób, które współpracowały, by stworzyć coś pięknego. W mandarynkowych barwach zrobiliśmy dużo dobrego.
Dziękuję.
Mam nadzieję, że do zobaczenia!