02/06/2026
Nasi w Łódzi,Dzierżoniowie i w Gdańsku
Mistrzostwa Łodzi, rozgrywane 23 czerwca, to pierwszy z trzech rozgrywanych turniejów z udziałem naszych klubowiczów. Turniej w doborowej obsadzie i chyba największy sukces Katarzyny Kajewskiej, która mając za partnera Kamila Gustowicza z Lubońskiej Petanki, zajęli doskonałe czwarte miejsce. Do podium zabrakło przysłowiowego włosa.
Dziesiąte miejsce w turnieju zajęli Maciej Maćkowiak i Piotr Sobolewski. W turnieju najlepsi gospodarze Mateusz Markiewicz - Mateusz Markiewicz (to nie pomyłka )
Nazajutrz 24 czerwca Dzierżoniów i ogólnopolski turniej o puchar Prezesa Banku Spółdzielczego. Najlepsi nasi to Maciej Maćkowiak i Mirosław Misiorny, którzy zajęli trzynaste miejsce, a na czternastym miejscu uplasowała się Katarzyna Kajewska i Kamil Gustowicz.
Puchar Prezesa Banku zdobyli Maciej Kiepsch (Myślenicki KP) i Dawid Fabisiak (Broen Dzierżoniów)
Ostatni weekend czerwca to dwa turnieje w Gdańsku. W sobotę rozgrywano drugi z turniejów Grand Prix Polski. Grażyna Wojciechowska przyzwyczaiła już nas do dobrych wiadomości . I tym razem mając u boku zawodniczkę gospodarzy Agatę Kulikowicz i Marcina Rutkowskiego (UPKS Łódź) wygrali drugi turniej Grand Prix, zapewniając sobie możliwość startu w wielkim finale. Szóste miejsce w gdańskim Grand Prix zajęła męska drużyna klubowa, Jacek Boinski - Piotr Sobolewski - Piotr Wojna. Również ona po dobrym występie w pierwszej wrocławskiej eliminacji, przynajmniej jedną nogą, a w zasadzie sześcioma, zagrają w turnieju finałowym.
Nazajutrz rozegrany został turniej dubletów o „Bursztynowe Drzewko „
Zagrała w nim Grażyna Wojciechowska z Agatą Kulikowicz (Gdańskie Lwy)
Dziewczyna zagrały bardzo dobry turniej i zajęły doskonałe szóste miejsce. Bursztynowe Drzewka zdobyli zawodnicy KP Oława, Dariusz Przybylski i Przemysław Banaszek