Śremski Klub Petanque

Śremski Klub Petanque Strona Śremskiego Klubu Petanque, organizatora Śremskiej Ligi Petanque

Nasi w Łódzi,Dzierżoniowie i w GdańskuMistrzostwa Łodzi, rozgrywane 23 czerwca, to pierwszy z trzech rozgrywanych turnie...
02/06/2026

Nasi w Łódzi,Dzierżoniowie i w Gdańsku

Mistrzostwa Łodzi, rozgrywane 23 czerwca, to pierwszy z trzech rozgrywanych turniejów z udziałem naszych klubowiczów. Turniej w doborowej obsadzie i chyba największy sukces Katarzyny Kajewskiej, która mając za partnera Kamila Gustowicza z Lubońskiej Petanki, zajęli doskonałe czwarte miejsce. Do podium zabrakło przysłowiowego włosa.
Dziesiąte miejsce w turnieju zajęli Maciej Maćkowiak i Piotr Sobolewski. W turnieju najlepsi gospodarze Mateusz Markiewicz - Mateusz Markiewicz (to nie pomyłka )
Nazajutrz 24 czerwca Dzierżoniów i ogólnopolski turniej o puchar Prezesa Banku Spółdzielczego. Najlepsi nasi to Maciej Maćkowiak i Mirosław Misiorny, którzy zajęli trzynaste miejsce, a na czternastym miejscu uplasowała się Katarzyna Kajewska i Kamil Gustowicz.
Puchar Prezesa Banku zdobyli Maciej Kiepsch (Myślenicki KP) i Dawid Fabisiak (Broen Dzierżoniów)

Ostatni weekend czerwca to dwa turnieje w Gdańsku. W sobotę rozgrywano drugi z turniejów Grand Prix Polski. Grażyna Wojciechowska przyzwyczaiła już nas do dobrych wiadomości . I tym razem mając u boku zawodniczkę gospodarzy Agatę Kulikowicz i Marcina Rutkowskiego (UPKS Łódź) wygrali drugi turniej Grand Prix, zapewniając sobie możliwość startu w wielkim finale. Szóste miejsce w gdańskim Grand Prix zajęła męska drużyna klubowa, Jacek Boinski - Piotr Sobolewski - Piotr Wojna. Również ona po dobrym występie w pierwszej wrocławskiej eliminacji, przynajmniej jedną nogą, a w zasadzie sześcioma, zagrają w turnieju finałowym.
Nazajutrz rozegrany został turniej dubletów o „Bursztynowe Drzewko „
Zagrała w nim Grażyna Wojciechowska z Agatą Kulikowicz (Gdańskie Lwy)
Dziewczyna zagrały bardzo dobry turniej i zajęły doskonałe szóste miejsce. Bursztynowe Drzewka zdobyli zawodnicy KP Oława, Dariusz Przybylski i Przemysław Banaszek

SREBRO GRAŻYNY W MISTRZOSTWACH POLSKI KOBIET !W miniony weekend we  na bulodromie wrocławskiego Sokoła, zespoły dwuosobo...
19/05/2026

SREBRO GRAŻYNY W MISTRZOSTWACH POLSKI KOBIET !

W miniony weekend we na bulodromie wrocławskiego Sokoła, zespoły dwuosobowe - dublety, rywalizowały w mistrzostwach Polski kobiet i mężczyzn.
Na starcie wśród kobiet, stanęły 32 zespoły, z wszystkimi zawodniczkami naszej kadry, z naszymi klubowymi koleżankami z których Grażyna Wojciechowska, Anna Misiorna i Arleta Neumann to brązowe medalistki ubiegłorocznych mistrzostw Polski, które rozgrywane były w Lesznie. A jak było we Wrocławiu ?
Grażyna Wojciechowska grająca w parze z Martą Wojtkowską (w ubiegłym roku również grały razem) po wygraniu czterech z pięciu pojedynków w rundzie eliminacyjnej, awansowały z trzeciego miejsca do najlepszej ósemki turnieju. Grażyna i Marta, w 1/4 finału wygrały z parą Lichnowska (Białostocki KP)- Świeczka (Bieruń Stary), w półfinale pokonały reprezentantki Polski na zbliżające się mistrzostwa Europy, Błasiak (Sokół Wrocław) - Święch (Myślenicki KP), by w najważniejszy meczy finałowym ulec nieznacznie bo 11:13 Mizikowskiej (Carbon Świętochłowice) - Szubielskiej (Gdańskie Boule), choć prowadziły przez zdecydowaną większość meczu. Grażyna z Martą zdobyły srebrne medale mistrzostw, choć złoto było bliżej niż blisko. BRAWO !!!
Pozostałe nasze dziewczyny zatrzymały się na części eliminacyjnej. Katarzyna Kajewska grająca z Marzeną Mroczkowską-Orpel (KP Jedlina) wygrywając trzy z pięciu pojedynków uplasowały się ostatecznie na dwunastym miejscu, a Anna Misiorna i Arleta Neumann, również z trzema wygranymi zajęły trzynastą pozycję. BRAWO !

Wśród mężczyzn mistrzostwa wyglądały trochę inaczej. Wystartowały 122 dwuosobowe zespoły w eliminacjach, rozgrywanych w czterech lokalizacjach, Myślenicach Ciechanowie, Oławie i Lesznie. W sobotę i w niedzielę 32 zespoły zagrały w turnieju finałowym. Mieliśmy tam jednego przedstawiciela. Marek Maćkowiak grający z Kamilem Orplem (KPJedlina) w swojej grupie wygrywając dwa z trzech pojedynków, awansowali do najlepszej szesnastki turnieju, gdzie przegrywając dwa pojedynki, nie zdołali awansować do najlepszej ósemki turnieju. Zostali sklasyfikowani na 13 miejscu. Zważywszy na ilość drużyn rywalizujących w mistrzostwach, wynik ten jest bardzo dobrym osiągnięciem.
W turnieju mistrzowskim zwyciężyli Jędrzej Śliż i Krystian Tyrlik (obaj ŻKB Żywiec)

Przed rozpoczęciem turnieju mistrzowskiego, odbyła się milą uroczystość. Naszym koleżankom Grażynie Wojciechowskiej i Arlecie Neumann zostały wręczone powołania do kadry narodowej kobiet, odpowiednio w kategoriach seniorek i weteranek. Brawo dziewczyny !
Natomiast koleżanka Katarzyna Kajewska, po pomyślnym zdaniu egzaminów i praktyk sędziowskich, dołączyła do grona sędziów PFP. BRAWO !

PODIUM W OŁAWIE !!!W minioną sobotę i w niedzielę, rozegrano w Oławie turnieje Oława Cup. W pierwszy dzień rozegrano tur...
12/05/2026

PODIUM W OŁAWIE !!!

W minioną sobotę i w niedzielę, rozegrano w Oławie turnieje Oława Cup. W pierwszy dzień rozegrano turniej zespołów dwuosobowych- dubletów, zaś w niedzielę walczyli singlistki i singliści. Obydwa turnieje, a w szczególności ten sobotni w doskonałej obsadzie. Udział wzięli liczni kadrowicze z różnych kategorii wiekowych. W sobotę na starcie stanęło 40 dwuosobowych zespołów, w niedzielę również 40, z tym wyjątkiem, że byli to singliści.
W sobotę doskonale spisali się Jacek Boinski i Piotr Wojna, którzy wygrywając sześć z siedmiu rozegranych pojedynków zajęli trzecią lokatę. Zwyciężyli kadrowicze Krystian Tyrlik (ŻKB Żywiec) grający z Tomaszem Grzelakiem (Liskowiak Lisków)
Pozostali zawodnicy naszego klubu, startujący w tym turnieju wypadli dobrze: Marek Maćkowiak grający z Kamilem Orplem (KS Jedlina) z pięcioma wygranymi meczami uplasowali się na 9 miejscu, Katarzyna Kajewska z Marzeną Mroczkowską - Orpel (KS Jedlina) wygrały 4 mecze, co pozwoliło im zająć 19 lokatę, zaś Grażyna Wojciechowska i Marta Wojtkowska (Sokół Wrocław) zajęły 22 lokatę wygrywając 3 pojedynki.

W niedzielę zagrano single. W tym turnieju mieliśmy w Oławie jedynaka, a w zasadzie jedynaczkę. Arleta Neumann, bo o niej mowa, wygrywając cztery z siedmiu pojedynków, zajęła wysokie 11 miejsce.
Niedzielny turniej singlowy wygrał kadrowicz Tomasz Lipczyński (Sokół Wrocław)

W turniejach wzięli udział reprezentanci (chyba turniejowy rekord) KSP Oława, Sokół Wrocław, Petanka Wrocław, Liskowiak Lisków, Myślenicki KP,
KSP Broen Dzierżoniów, KSP Jedlina, UPKS Łódź, KS Puenta Szczecin, Petanka Szczecin, Żorska Liga Żory, Dęby Wałbrzych, SKF Sudety Boguszów-Gorce, Lądecki KP, KSP Synergy Szczecinek, SP DMSEK Katowice, Carbon Świętochłowice, JKP Jelonka Jelenia Góra, KS Puenta Góra, Unia Bieruń Stary, Orzeł Łękawica, KS Red Boule Brzeg, oraz zawodnicy naszego klubu ŚKP Śrem.

OŁAWIANIE BEZKONKURENCYJNI W MAJÓWKOWYCH TURNIEJACH W WIELKOPOLSCE !1 maja w Śremie, a 2 i 3 maja w Lesznie rozegrano ma...
04/05/2026

OŁAWIANIE BEZKONKURENCYJNI W MAJÓWKOWYCH TURNIEJACH W WIELKOPOLSCE !

1 maja w Śremie, a 2 i 3 maja w Lesznie rozegrano majówkowe turnieje w boule. Wszystkie trzy turnieje w doborowej obsadzie, z udziałem wielu kadrowiczów z różnych kategorii wiekowych.

1 maja to tradycyjny już turniej o Puchar Starosty Śremskiego. Na starcie stanęło 29 dwuosobowych zespołów, nie tylko z wielkopolskich klubów, Liskowa, Lubonia, Kamionek czy Śremu, ale również z klubów z innych, często odległych miejscowości w Polsce, jak Góra, Wrocław, Jedlina Zdrój, Oława, Dzierżoniów, Łódź, Bydgoszcz, Kielce, Myślenice, czy Żywiec. Startowało również kilku zawodników niezrzeszonych.
Turniej rozegrano w systemie siedmiu rund.
W turnieju najlepszymi okazali się zawodnicy KP Oława Przemysław Banaszek i Dariusz Przybylski. Jak wypadli nasi zawodnicy ?
Piąte miejsce zajęli Marek Maćkowiak grający z Kamilem Orplem (Jedlina), siódme Mirosław Misiorny, który zagrał z Zdzisławem Błaszczykiem (Buler), czternaste miejsce zajęły nasze dziewczyny, Anna Misiorna i Arleta Neumann, siedemnaste Piotr Sobolewski i Krystian Maćkowiak (Leszczynko Leszno), osiemnaste Jacek Boinski i Piotr Wojna, dwudzieste Maciej Maćkowiak i Maciej Pląskowski (KS Góra Śl.), dwudzieste Tadeusz Tomczak, który tradycyjnie już w tym turnieju zagrał z synem Jackiem (niestowarzyszony) a dwudzieste piąte Katarzyna Kajewska która zagrała z zawodnikiem Lubińskiej Petanque Kamilem Gustowiczem.

W sobotę 2 maja rozegrany został ogólnopolski turniej dubletów, z okazji XV urodzin bulodromu „Linum” w Lesznie.
Udział wzięło 28 par z tych samych klubów jak w śremskim turnieju (z wyjątkiem zawodników z Bydgoszczy i Kielc).
I w tym turnieju zwyciężyli zawodnicy z Oławy Georges Burtin i Sebastian Banaszek. Na drugim miejscu nasi zawodnicy Jacek Boinski i Marek Maćkowiak - BRAWO !
Na dziesiątym miejscu Piotr Sobolewski, grający z zawodnikiem gospodarzy Krystianem Maćkowiakiem, na siedemnastym Mirek Misiorny u Zdzisław Błaszczyk (Buler Śrem), a na dwudziestym trzecim Katarzyna Kajewska i Kamil Gustowicz (Lubońska Petanqua)

Niedziela 3 maja, nasi zawodnicy choć już nie tak licznie grają w Lesznie. Tym razem Indywidualne Mistrzostwa Leszna. Mamy tu dwóch naszych a właściwie troje. Bardzo dobrze spisał się Maciej Maćkowiak, który wygrał pięć z siedmiu rozegranych pojedynków i zajął piąte miejsce. Tadeusz Tomczak z trzema zwycięstwami uplasował się na dwudziestym pierwszym miejscu.
W tym turnieju staż sędziowski zaliczała, po odbytym kursie sędziowskim w Ciechanowie Katarzyna Kajewska. Życzymy naszej koleżance pomyślnego zaliczenia stażu.

Weekend w Górze i Granowie !W ostatni weekend kwietnia zawodnicy naszego klubu wziudzisł w  Turnieju o Puchar Dyrektora ...
29/04/2026

Weekend w Górze i Granowie !

W ostatni weekend kwietnia zawodnicy naszego klubu wziudzisł w Turnieju o Puchar Dyrektora OKF w Górze. Trzydzieści osiem dwuosobowych zespołów, walczyło w turnieju rozgrywanym w systemie siedmiorundowym. Mieliśmy tam półtora drużyny, czyli trzech naszych klubowiczów. Bardzo dobrze zagrał Mirosław Misiorny z Eweliną Płocienniczak (Kamionkowi Bulożercy) którzy zajęli ósmą lokatę. Maciej Maćkowiak i Tadeusz Tomczak zakończyli turniej na trzydziestym miejscu. Puchar Dyrektora OKF zdobyła para Wiesława Cieślawska (Leszczynki Leszno) i Hubert Maciejewski (KS Jedlina)

W niedzielę 26 zespołów walczyło w turnieju o Puchar Wójta Granowa. Naszym klubowym kolegom poszło znacznie lepiej. Drugie miejsce dla Jacka Boinskiego i Piotra Wojny ! Gratulacje !
Piąty był Piotr Sobolewski grający z Wiesławą Cieślawską (Leszno), szósty Mirosław Misiorny - Zdzisław Błaszczyk (Buler Śrem), dziesiąte Maciej Maćkowiak- Tadeusz Tomczak, a dwudzieste Marek Maćkowiak i Jan Neugebauer (KS Petanque Kaliska)
Turniej wygrali Brata i Kazimierz Urbaniak KS Jedlina

Fotki z turnieju w Górze pochodzą ze strony KS Puenta Góra.

Wywalczyli finały !W miniony weekend odbyły się w czterech lokalizacjach w Polsce eliminacje do mistrzostw Polski. W sob...
13/04/2026

Wywalczyli finały !

W miniony weekend odbyły się w czterech lokalizacjach w Polsce eliminacje do mistrzostw Polski. W sobotę walczono o przepustki do mistrzostw Polski w dubletach męskich. Z Ciechanowa, Leszna, Myślenic i Oławy, w których turnieje rozegrano w tym samym terminie, przepustki do finału, który zostanie rozegrany 16-17 maja we Wrocławiu otrzymało po osiem najlepszych zespołów z każdej lokalizacji. Zawodnicy naszego klubu walczyli na bulodromie w Lesznie i Oławie. Z uwagi na odległość, zdecydowana większość zagrała w Lesznie. Niestety w Lesznie z naszych zawodników nie udało się uzyskać przepustki do finałów. Najbliżej celu był Piotr Sobolewski grający z zawodnikiem gospodarzy, Krystianem Maćkowiakiem, którzy zajęli dziewiątą lokatę. Jacek Boinski i Piotr Wojna zajęli dziewiętnaste miejsce, Mirosław Misiorny i Zdzisław Błaszczyk (Buler Śrem) uplasowali się na dwudziestym drugim miejscu, a Maciej Maćkowiak i Tadeusz Tomczak na dwudziestym szóstym miejscu.
W Oławie natomiast zagrał Marek Maćkowiak, którego partnerem był Kamil Orpel (KP Jedlina Zdrój).
Zagrali lepiej niż dobrze, wygrali pięć z siedmiu rozegranych pojedynków i zajęli czwarte miejsce, które daje awans do majowych finałów.

W niedzielę natomiast, w tych samych lokalizacjach, rozegrano eliminacje do indywidualnych mistrzostw Polski. Wszyscy nasi klubowicze zagrali w Lesznie. Najlepiej zagrali wygrywając po 5 pojedynków z siedmiu pojedynków Mirosław Misiorny i Piotr Sobolewski zajmując odpowiednio siódme i dziesiąte miejsce, i ta dwójka zakwalifikowała się do lipcowych finałów, które rozegrane zostaną w Lesznie. W singlach dwunastu najlepszych z każdej z czterech lokalizacji uzyskało przepustkę do finałowego turnieju. Bardzo blisko celu był Piotr Wojna, który również z pięcioma wygranymi zajął czternastą lokatę.
Pozostali nasi klubowicze zajęli miejsca:
Tadeusz Tomczak - siedemnaste
Jacek Boinski - dziewiętnaste
Maciej Maćkowiak - dwudzieste
Marek Maćkowiak - pięćdziesiąte trzecie
Reasumując weekendowe turnieje, awans do finałów mistrzostw Polski uzyskali: Marek Maćkowiak w układzie par czyli dubletów oraz Mirosław Misiorny i Piotr Sobolewski w grach pojedyńczych - singli

Grand Prix Polski i Puchar Sokoła !W przedświąteczny weekend zawodnicy naszego klubu wzięli udział w dwóch prestiżowych ...
06/04/2026

Grand Prix Polski i Puchar Sokoła !

W przedświąteczny weekend zawodnicy naszego klubu wzięli udział w dwóch prestiżowych turniejach petankowych we Wrocławiu.
W sobotę trzydzieści dziewięć trzy osobowych drużyn, walczyło o przepustki do turnieju finałowego Grand Prix Polski. Wrocławski turniej był pierwszym z czterech turniejów eliminacyjnych. W turnieju udział wzięli liczni zawodnicy kadry narodowej we wszystkich kategoriach wiekowych i oni nie zawiedli zajmując w turnieju czołowe miejsca. Zwyciężyli kadrowicze Tomasz Grzelak (Liskowiak), Jędrzej Śliż, Krystian Tyrlik (obaj ŻKB Żywiec).
Najlepiej z zawodników ŚKP wypadła nasza najlepsza obecnie męska trójka Jacek Boinski, Piotr Sobolewski i Piotr Wojna, którzy zajęli siódmą lokatę. Grażyna Wojciechowska grająca z zawodniczkami kadry, Kulikiewicz (Gdańskie Boule) i Wojtkowska (Sokół Wrocław) zajęły dwunastą pozycję. Maciej Maćkowiak i Tadeusz Tomczak mający za partnera Macieja Szajerkę (KP Puenta Góra) zajęli 15 miejsce a Marek Maćkowiak z Robertem Daniłowiczem (KGB Łódź) i Piotrem Pileckim (Białostocki KP) uplasowali się na dziewiętnastym miejscu.

W niedzielę rozegrano natomiast
Turniej o Puchar wrocławskiego Sokoła. Na starcie stanęły 53 pary.
W turnieju zwyciężyli zawodnicy Żywieckiego KB Jędrzej Śliż i Krystian Tyrlik. Najlepiej z naszych wypadła Grażyna Wojciechowska grająca z Agatą Kulikowicz (Gdańsku Boule), które zajęły siódme miejsce. Dwudzieste trzecie były Anna Misiorna i Arleta Neumann a czterdziesty Mirosław Misiorny i Zdzisław Błaszczyk (Buler Śrem)

OTWARCIE SEZONU W OŁAWIE !!!W miniony weekend w Oławie, rozpoczęliśmy nowy kulkowy sezon 2026. Przez dwa dni przez oławs...
27/03/2026

OTWARCIE SEZONU W OŁAWIE !!!

W miniony weekend w Oławie, rozpoczęliśmy nowy kulkowy sezon 2026. Przez dwa dni przez oławski Bulodrom przewinęło się blisko 100 dwuosobowych drużyn z całej Polski, Nie zabrakło naszych. Szczególnie w sobotę, udział naszych zawodników był satysfakcjonujący. Trochę gorzej z osiągniętymi wynikami, bo oprócz czwartego miejsca Piotra Sobolewskiego grającego w parze z Krystianem Maćkowiakiem (KP Leszczynko), pozostali zawodnicy nie wyjechali z Oławy usatysfakcjonowani. Należy jednak pamiętać, że to początek sezonu, a obsada turniejów znakomita.
Wyniki sobotnie:
4. Sobolewski-Maćkowiak
(Leszno)
17. Wojciechowska-Złotowski
(KP Jedlina)
18. Boinski-Wojna
23. Maćkowiak Maciej-Tomczak
28. Kajewska-Gustowicz (Luboń)
35. Maćkowiak Marek-Orpel
(KP Jedlina)
W turnieju o Puchar Burmistrza Oławy zwyciężyła para Urbaniak (KP Jedlina), Zielonka (KP Oława). Startowały 54 drużyny.

W niedzielę rozegrano turniej o Puchar Wójta Gminy Oława. Tym razem na starcie stanęły 42 dwuosobowe zespoły. W niedzielę mieliśmy dwóch przedstawicieli naszego klubu. Maciej Maćkowiak grający z Kamilem Gustowiczem z Lubońskiej Petanki zajęli 21 miejsce a Kasia Kajewska mająca u boku Marcina Dudka (KP Góra) uplasowali się na 39 miejscu. Puchar Wójta Gminy Oława zdobyła para Krystian Tyrlik (Żywiecki KB), Sebastian Domanus (Myślenicki KP)

W następny weekend wybieramy się do Wrocławia, gdzie w sobotę zagramy w Grand Prix Polski, zaś w niedzielę o puchar wrocławskiego Sokoła.
Powodzenia !

Karol Maglewski najlepszy !!!Jedenaścioro graczy stanęło na starcie ostatniego,  singlowego turnieju Niedzielnych Popier...
15/03/2026

Karol Maglewski najlepszy !!!

Jedenaścioro graczy stanęło na starcie ostatniego, singlowego turnieju Niedzielnych Popierdółek sezonu 2025/2026. Turniej rozegrano w systemie buholtza - sześć rund. Do pięciu nagród finansowych pretendowało sześciu zawodników.
Dzisiejszy turniej wygrał Karol Maglewski, pokonując wszystkich swoich rywali. Drugi był Tadeusz Tomczak z 5 wygranymi a trzeci Mirosław Misiorny, który wygrał cztery pojedynki. O wyrównaniu pozostałych zawodników niech świadczy fakt, iż ośmioro zawodników z miejsc 4-11, wygrało trzy bądź dwa mecze.
Czwarty był Stefan Bartkowiak, piąta Romana Sulejewska a szósty Wojtek Sulejewski.

W klasyfikacji końcowej, dzisiejszym zwycięstwem, Karol Maglewski wyprzedził Stefana Bartkowiaka. Trzeci miejsce przypadło Mirkowi Misiornemu.
Należy przypomnieć iż do klasyfikacji końcowej nie wliczano dwóch najsłabszych wyników.
Klasyfikacja końcowa:
1. Maglewski - 65 pkt
2. Bartkowiak - 62 pkt
3. Misiorny - 60 pkt
4. Kiepsch - 54 pkt
5. Tomczak - 54 pkt

Wszystkim, którzy choć raz zaszczycili swoją obecnością nasze niedzielne spotkania z całego serducha dziękuję. Wszystkim tym którzy pomogli w różnoraki sposób w organizacji tych spotkań również dziękuję. Bez was byłoby słabo.
Nie wiem czy Romie, czy Wojtkowi, ale raczej dziękujemy obu, za przywiezione na wszystkie spotkania słodycze.
Trzymajcie się wszyscy i do zobaczenia na turniejach w rozpoczynającym się sezonie.

Przedostatnie spotkanie !Piętnaścioro graczy stanęło w szranki na dzisiejszych, świątecznych, popierdółkach. Osiem zespo...
08/03/2026

Przedostatnie spotkanie !

Piętnaścioro graczy stanęło w szranki na dzisiejszych, świątecznych, popierdółkach. Osiem zespołów, w tym jeden singlowy. Granie solo, wylosował Stefan Bartkowiak. Zespoły wyrównane. Nikt nie wygrał lub przegrał wszystkich meczy. Najlepsi z pięcioma wygranymi Anna Lorenc i Karol Maglewski, dalej dwa z czterema wygranymi: Jacek Boinski i Tadeusz Tomczak i z gorszym bilansem małych punktów Stefan Bartkowiak. Do czwartego i piątego miejsca starczyło wygrać 3 mecze. Mirosław Jaroszyński i Marek Maćkowiak mieli ciut lepszy bilans małych punktów od Grażyny Wojciechowskiej i Krzysztofa Bratka. Dalsze zespoły wygrały 2 lub 1 pojedynek i zajęły miejsca 6-8.

Ostatni turniej zostanie rozegrany w następną niedzielę 15 marca. Będzie to turniej singlowy, gdzie można zdobyć około dwa razy więcej punktów niż w dotychczasowych potyczkach.
Przed ostatnim spotkaniem tak przedstawia się czołówka naszych zimowych spotkań:
1.Bartkowiak Stefan 56 pkt
2.Maglewski Karol 55 pkt
3.Kiepsch Maciej
Misiorny Mirosław 54 pkt
4.Boinski Jacek 46 pkt
5.Tomczak Tadeusz 45 pkt

Adres

Kawcze 3
Srem
63-100

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Śremski Klub Petanque umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij