15/04/2024
10 kwietnia w szkole podstawowej imienia Wiosny Ludów w Książu Wielkopolskim odbyło się spotkanie w ramach projektu "Internet - zabawa czy zagrożenie?". Naszym zadaniem było uświadomienie młodzieży jakie niebezpieczeństwa czychają na nich w internecie oraz jak im przeciwdziałać. Spotkania przebiegły w miłej atmosferze, a młodzi ludzie zostali uświadomieni jak poruszać się bezpiecznie w cyberświecie.