10/06/2026
Kolejne pełne ciepła i dobrej energii spotkanie.Kilka spraw informacyjnych i w radosnym nastroju przeszliśmy do świetowania imienin Stasi.Tradycyjnie odśpiewaliśmy sto lat oraz złożyliśmy płynące prosto z serca życzenia.Marzy Nam się i do tego wciąż dążymy ,aby Nasz Klub był przestrzenią bycia razem,budowania relacji i wzajemnej życzliwości.Aby był miejscem ,w którym każdy czuje się dobrze,bezpiecznie i poprostu jak u siebie.Dzisiejsze spotkanie było czasem pełnym radości,uśmiechu,wspólnej zabawy oraz udowodnienia ,że integracja,rozmowa i troska daje siłe każdego dnia.