09/05/2026
🥉 MAMY TO! PODIUM DLA OSP SOŚNICOWICE! 🥉
Dzisiejszy dzień upłynął nam pod znakiem sportowej rywalizacji i strażackiej integracji!
Z ogromną dumą informujemy, że podczas Gminnych Obchodów Dnia Strażaka, które odbyły się 9 maja 2026 roku w Smolnicy, nasza drużyna wywalczyła III MIEJSCE w zawodach sportowo-pożarniczych! 🏆🚒
Rywalizacja była niezwykle zacięta, a o wynikach decydowały sekundy. Nasi druhowie dali z siebie wszystko w ćwiczeniach bojowych i sztafecie, pokazując świetne przygotowanie i ducha walki.
Dziękujemy za świetną organizację i jednostkom za zdrową, twardą rywalizację. To był dzień pełen emocji, który udowodnił, że strażacka rodzina w Gminie Sośnicowice ma się świetnie!
Dziękujemy również naszym kibicom za doping – to podium jest także dla Was! 🧑🚒💪