05/05/2026
Wczoraj z okazji święta naszego patrona, czyli Świętego Floriana, uczestniczyliśmy w Mszy Świętej z tej okazji, a następnie wspólnym przemarszu do remizy zakończonej poczęstunkiem. Była to też okazja by podziękować byłemu prezesowi za swoją dotychczasową służbę.