13/06/2026
SIEJEMY SŁOWO... 📖
❤️ Za nami wyjątkowe rekolekcje dla podopiecznych Fundacji oraz punktów pomocy Arka i Barka.
📖Tematem przewodnim spotkania było „Serce Boga: Miłość, Miłosierdzie i Łaska", a Słowo Boże głosił ks. Robert Kwatek.
Był to czas refleksji, modlitwy i umacniania wiary.
☕W trakcie rekolekcji uczestnicy mogli skorzystać ze słodkiego poczęstunku podczas przerw kawowych, a także wspólnie zasiąść do obiadu, budując relacje i wspólnotę.
😇 Ważnym elementem tego dnia była również możliwość przystąpienia do sakramentu spowiedzi świętej oraz uczestnictwo we wspólnej Mszy Świętej, będącej zwieńczeniem naszego spotkania.
❤️ Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego pięknego wydarzenia.
🕊️ Wierzymy, że owoce tego spotkania pozostaną w naszych sercach na długo i będą umacniać nas w codziennym życiu 🕊️