28/02/2026
Chcesz dokopac się do zdrowia na wiosne?🌷
Już 7 marca widzimy się na Forum Kobiet Świadomych w Skawinie 💛
To wyjątkowe spotkanie pełne rozmów o zdrowiu, endometriozie, kobiecej sile i świadomym dbaniu o siebie.
Jako Ambasada Bioróżnorodności z radością dołączamy do tego kobiecego wydarzenia.
Będziemy tam dla Was – z ideą bliskości natury, profilaktyki i małych kroków, które prowadzą do wielkiej zmiany.
Bo wierzymy, że aby zadbać o siebie, czasem trzeba…
dokopać się do zdrowia
– do korzeni, do przyczyn, do tego, co naprawdę nam służy.
Przygotowaliśmy dla Was drobne, upominki które potrzebuja Waszej troski 🌱
Takie, które będzie można zasiąć wiosną – w ziemi i w sobie.
Na spokój.
Na ukojenie.
Na odnowę.
Na zdrowie.
Spotkajmy się, porozmawiajmy i zasiejmy coś dobrego 🌼
📍 7 marca 2026 r.
🕒 godz. 15:00
🏨 Hotel Dworek Skawiński, Skawina
Do zobaczenia w kobiecym kręgu 💛