Kawałek serca

Kawałek serca Fundacja "Kawałek serca" niesie pomoc osobom wykluczonym społecznie, jak również osobom niepełnosprawnym pozostającym w trudnej sytuacji życiowej.

II Rajd z kijkami "Seniorzy Na Skarżyskich szlakach 2025"12 sierpnia grupa seniorów licząca blisko 40 osób wzięła udział...
12/08/2025

II Rajd z kijkami "Seniorzy Na Skarżyskich szlakach 2025"
12 sierpnia grupa seniorów licząca blisko 40 osób wzięła udział w projekcie "Seniorzy na Skarżyskich szlakach 2025" organizowanym przez Fundację Kawałek Serca przy dofinansowaniu ze środków publicznych z zakresu turystyki i krajoznastwa w ramach otwartego konkursu ofert Gminy Skarżysko-Kamienna i Powiatu Skarżyskiego.

Zbiórka zorganizowana była przy ulicy Żytniej, po rozgrzewce przeprowadzonej przez instruktora Katarzynę Kotte. Seniorzy udali się w stronę Brześcia. Po krótkim odpoczynku grupa seniorów udała się do miejsca docelowego- Altany na Brześciu , gdzie na uczestników czekało ognisko, poczęstunek, oraz dobra muzyka.
Do uczestników Rajdu dołączył Pan Prezydent Arkadiusz Bogucki i członek Zarządu Powiatu Skarżyskiego Pan Cezary Błach. Zaproszeni Goście mieli okazję w swobodnej atmosferze porozmawiać o ważnych sprawach dla środowiska senioralnego.
Głównym celem tego wydarzenia jest promocja aktywnego stylu życia i integracja senioralnych środowisk.

Uczestnicy, oraz organizatorzy I i II Rajdu "Seniorzy Na skarżyskich szlakach 2025" pragną podziękować Prezydentowi Miasta Skarżysko-Kamienna i Zarządowi Powiatu Skarżyskiego za dofinansowanie tego wydarzenia.

29/07/2025
05/07/2025
3 lipca odbył się I rajd pieszy nordic walking "Seniorzy na Skarżyskich szlakach 2025"Udział w  projekcie tym brało udzi...
05/07/2025

3 lipca odbył się I rajd pieszy nordic walking "Seniorzy na Skarżyskich szlakach 2025"
Udział w projekcie tym brało udział ponad 30 seniorów, projekt ten był organizowany przez Fundację "Kawałek Serca" przy dofinansowaniu ze środków publicznych z zakresu turystyki i krajoznastwa w ramach otwartego konkursu ofert Gminy Skarżysko- Kamienna i Powiatu Skarżyskiego.
Zbiórka uczestników zorganizowana na "dzikiej plaży " na Rejowie
pod okiem instruktora Katarzyną Kotte i zaproszonymi gośćmi , seniorzy udali się do kamieniołomu "Oczy ziemi".
Po dotarciu na miejsce uczestnicy rajdu odpoczywali przy ognisku, pieczeniu kiełbasek w dobrej atmosferze.
Celem tego wydarzenia jest promowanie zdrowego stylu życia, integracji seniorów, dobrej zabawy.
Uczestnicy i organizatorzy pragną podziękować Zarządowi Powiatu Skarżyskiego i Prezydentowi za dofinansowanie tego Wydarzenia.

Adres

Skarzysko-Kamienna
26-110

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Kawałek serca umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij