31/03/2026
Z okazji Świąt Wielkanocnych🐓🥚🐣
Sierakowski Sztab WOŚP składa najserdeczniejsze życzenia zdrowia, spokoju oraz nadziei płynącej z radosnego czasu ZMARTWYCHWSTANIA.❤️
Niech ten wyjątkowy czas będzie źródłem siły, otuchy i wzajemnej życzliwości. Życzymy, aby chwile spędzone w gronie najbliższych przyniosły wiele radości, a wiosenna atmosfera dodała energii do realizacji wszystkich planów i pozwoliła z ufnością patrzeć w przyszłość. 🌷🪺
RADOSNEGO ALLELUJA!