07/04/2026
Witam Was 🫶
Dziś odebrałam kolejną partię leku VOXZOGO na miesiąc dla Leny.
💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉
Za miesiąc mamy się zgłosić z Lenką na pomiary antropometryczne i badania z krwi. Natomiast w międzyczasie muszę zrobić Lenie rezonans głowy z oceną otworu wielkiego czaszki oraz konsultację laryngologiczną i ortopedyczną :) i to wszystko w miesiąc 🫣
Realnie na NFZ nie uda Nam się dostać w tak krótkim terminie. Niestety pozostają tylko prywatne wizyty u specjalistów oraz rezonans.
Nowy miesiąc nowe wyzwania 💪 więc ogarniemy i to :)
Pozdrawiamy ❤️